Taggá válás

Egyesületi tag lehet bárki, aki úgy érzi, hogy szeretne részese lenni a Föld bolygó és önmaga meggyógyításának,
és szívesen csatlakozna a Delfinek és Bálnák ebbéli küldetéséhez!

Az Egyesületi TAGSÁG ELŐNYEI 2016-ban:

- Az Egyesület keretein belül szervezett klub kirándulások, delfinekkel úszás és egyéb tengeri, és egyéb országon belüli utazási programokon csak egyesületi tagok vehetnek részt.
- Az Egyesület által szervezett Delfines Tanfolyamok, Workshopok díjából kedvezmény. (A progamkiírásban mindig fel van tüntetve, ha van kedvezmény, és a mértéke).
- A havonta megrendezésre kerülő Delfines meditáción való részvétel ingyenes.

Tagság formái:

Rendes Tagság (ez ajánlott bárki számára, aki csatlakozni szeretne hozzánk)
Rendes Tagként magyar vagy külföldi, természetes vagy jogi személy csatlakozhat.
Ennek feltétele, hogy két rendes tag ajánlásával rendelkezzen, megismerje és
elfogadja az Egyesület Alapszabályában foglalt célokat, és vállalja, hogy aktív
munkával és egyéb hozzájárulással segíti elő azok elérését. Tagsági díj: 6.000 Ft.-/év.

Pártoló Tagság
Pártoló tag lehet minden belföldi vagy külföldi természetes vagy jogi személy,
jogi személyiség nélküli szervezet, akik az Egyesület céljaival és munkájával egyetértenek,
célkitűzéseit pénzzel, anyagi javakkal vagy kutatási eredményekkel, előadással,
szellemi alkotással, az Egyesület tevékenységében való személyes részvétellel támogatják.
A Pártoló tagság adományozásáról, a Pártoló tag felajánlásainak elfogadásáról az Elnökség dönt.

Tiszteletbeli Tag
Az Egyesület "Tiszteletbeli tagja cím" azoknak adható, akik kimagasló szakmai,
művészeti, vagy közéleti tevékenységükkel támogatják az Egyesület tevékenységét,
céljainak megvalósítását.

TAGDÍJ

A Rendes Tagsági díj:
6.000 Ft.- / év

(A tagsági díjjal az Egyesület munkáját, működését támogatod, hogy minél több célkitűzést, projektet meg tudjunk valósítani.)

Az éves tagsági díj minden év január 1 - december 31-ig terjedő időszakra szól. Minden év január 31-ig esedékes befizetni.
Amennyiben az adott év július 1. után fizetsz tagdíjat,akkor értelemszerűen abban az évben már csak 3000.- Ft az esedékes.

Bankszámlaszámunk:
Erste Bank Hungary Zrt., 11600006-00000000-60839943

A tagsági feltételekről és az Egyesület új céljairól az alábbi linken olvashatsz:

TOVÁBBI TÁMOGATÁSI LEHETŐSÉG

Kedves Delfin-Lelkületű Barátunk!

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen támogatnád munkánkat, de nem szeretnél taggá válni, akkor arra is van lehetőség.
Támoghathatod kezdeményezéseinket, - csak alkalomszerinti összeggel -  hogy minél több emberhez juttathassuk el
a Delfinek és Bálnák üzeneteit és tanításait.

Szeretnénk olyan projekteket megvalósítani, amelyek által az emberek életének minél több területére be tudjuk csempészni a Delfinek által közvetített Örömöt és Feltételnélküli Szeretetet.

Ha megengedjük, hogy a Szeretet áramoljon az életünkben, akkor megváltoztathatjuk a saját világunkat, és ezáltal globális változást is előidézhetünk.

A Szeretet Gyógyít. Az Öröm átalakít.

Köszönjük, ha támogatod munkánkat!