Adó 1% felajánlása

Adóbevalláskor vagy utána május közepéig az adó 1% felajánlást ne felejtsd el!

Ha megtisztelsz azzal minket, hogy Egyesületünknek ajánlod fel adód 1%-át, köszönettel vesszük!

A személyi jövedelemadó 1% felajánlása az adóbevallás elkészítésekor fontos. Az adó 1 százalékról rendelkezés nem kerül semmibe sem!

Az SzJA bevallásakor szánj 2 percet az adód 1%-ának felajánlására is. Adó egy százalékod felajánlásával fontos dolgokban segédkezhetsz.

Adóbevalláskor az adó 1% felajánlás kapcsán kérd könyvelőd vagy bérszámfejtőd segítségét is!

Felajánlásoddal támogathatod Egyesületünk működését, hogy minél több emberhez tudjuk eljuttatni a Cetek - avagy a delfinek és bálnák - üzenetét, és minél több kreatív projectet valósíthassunk meg!

Az Egyesületünk hivatalos neve: Blue Dolphin - a Cetek és Emberek közötti kapcsolatért Közhasznú Egyesület
(Rövidített név: Blue Dolphin Egyesület)

Adószámunk: 18291719-1-43

Köszönjük, ha támogatod munkánkat és törekvéseinket!

Blue Dolphin Egyesület Csapata